Sztuka Europy Wschodniej widziana z globalnych perspektyw: przeszłość i teraźniejszość

24-27 października 2014

Wolontariat

Do pomocy poszukujemy wolontariuszy/ek, którzy/e są dyspozycyjni/e i gotowi/e poświęcić nam swój czas i energię szczególnie podczas samej konferencji.

 

Jeśli chcesz zaangażować się w pomoc przy organizacji międzynarodowej konferencji naukowej: East European Art seen from Global Perspective: Past and Present w Lublinie, wypełnij krótki formularz zamieszczony na naszej stronie.


Praca wolontariuszy rozpocznie się miesiąc przed konferencją i polegała będzie na wsparciu organizatorów przy promocji wydarzenia. Będziemy potrzebowali Waszej pomocy także podczas trwania konferencji. Do zadań wolontariuszy będzie należała opieka nad gośćmi oraz wsparcie logistyczno-organizacyjne.
Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i dysponujesz wolnym czasem prześlij nam zgłoszenie do 10 września. Zapraszamy!
Wszelkie pytania dotyczące wolontariatu prosimy kierować na adres: lublinconference@labirynt.com
Decyzję o przyjęciu do grona wolontariuszy organizatorzy potwierdzą mailowo.

Zaświadczenie
Na prośbę wolontariusza, wydajemy pisemne zaświadczenie o wykonywanej przez niego pracy. Aby otrzymać zaświadczenie i referencje, wystarczy zgłosić prośbę osobie bezpośrednio opiekującej się wolontariuszami podczas konferencji.

 

Galeria Labirynt
ul. ks. J. Popiełuszki 5
20-052 Lublin
tel. + 48 81 466 59 20 wew. 31
e-mail: konferencja@labirynt.com

 
Od kiedy jesteś w stanie nam pomóc:
W jakich zadaniach widziałbyś/abyś siebie podczas konferencji: